Lato 2018
wczasy zagraniczne /dojazd własny

Chorwacja - Poreć

Istria

Poreć

POREC-/ok.3000 mieszk./jedno z najstarszych miast Istrii i największe kąpielisko morskie w zachodniej części Istrii. Od strony morza na wysokości Poreću ciągnie się wiele wysepek z wyspą św. Nikoli u wejścia do portu. Tuż nad morzem rozciągają się lasy sosnowe i winnice. Stary Poreć zachował układ urbanistyczny czasów rzymskich, posiada także wiele zabytków romańskich i gotyckich. W poszukiwaniu nocnych wrażeń warto się wybrać do miasteczka i jego licznych dyskotek i nocnych barów ukrytych w wąskich, romantycznych, malowniczych uliczkach.

Program

ATRAKCJE W HOTELU PINIA 3*

Dla gości apartamentów dostępne są wszystkie atrakcje hotelowe tj. wielofunkcyjne boiska, strefa Welles centrum z saunami (fińską, turecką, ), jacuzzi, salą rekreacyjną, centrum kosmetycznym, masaże, basen zewnętrzny z morską wodą dla dorosłych i dla dzieci, mini klub dla dzieci Maro, plac zabaw dla dzieci, także wiele propozycji dla młodzieży i dorosłych, wynajem sprzętu do rekreacji w wodzie, boiska na plaży do gry w siatkówkę, bezpłatny wynajem rowerów (wpłata kaucji zwrotnej).

Świadczenia

Ceny podane za 1 osobę w złotych za imprezę 8/10 dniową zawierają: 7/9 noclegów w wybranym terminie, wyżywienie: śniadania (bufet), obiadokolacje (bufet), napoje do obiadokolacji, taksę klimatyczną, ubezpieczenie podstawowe KL-10000 Euro, NWI- 15000 zł, NWS- 15000 zł, bagaż 1000 zł wraz ze sprzętem elektronicznym, drink powitalny.

Parking 3 EURO/dziennie-płatne na recepcji. Obiady płatne dodatkowo: 7 dni-600 zł/os. dorosła i dzieci

0-12 lat-300 zł, 9 dni- 700 zł/ dorosły, dzieci 2-12 lat- 400 zł

Zakwaterowanie - Apartamenty Pinia Residence ***

Klimatyzowane i nowocześnie urządzone apartamenty dla 2-4 osób., położone przy plaży z widokiem na Adriatyk.

APARTAMENTY APP 3 TYP A DLA 2-3 OSÓB

Powierzchnia ok. 23 m kw., z balkonem lub tarasem od strony morza, SAT TV, sypialnia dla 1 osoby, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 1-2 osób, aneks kuchenny.

APARTAMENTY APP 4 TYP B DLA 2-4 OSÓB

Powierzchnia ok. 31 m kw., z balkonem lub tarasem od strony morza, SAT TV, sypialnia z dwoma łóżkami rozdzielnymi, pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny.

 

 

Apartamenty znajdują się przy plaży. Plaża częściowo piaszczysta, częściowo trawiasta, częściowo wybetonowana, naturalna z drabinkowym zejściem do morza. Plaża urządzona z serwisem wynajmującym leżaki i parasole oraz sprzęt pływający-dodatkowo płatne. Na plaży znajduje się także plac zabaw dla dzieci. Nieopodal ok. 400 m znajduje się plaża z łagodnym zejściem do morza.

 

Transport - dojazd własny

nr grupy termin Apartament 3 Apartament 4 Dostawka dziecko do 12 lat
MT3/A 18.06-25.06.17 SPRZED. SPRZED. SPRZED. SPRZED.
MT3/B* 25.06-04.07.17 SPRZED. SPRZED. SPRZED. SPRZED.

Dziecko 0-2 lat dopłata 100 PLN

Dziecko 12-18 lat - cena niższa o 100 PLN

* OSTATNIE MIEJSCA

© Juventur Sp. z o.o. 2017 - Zielone szkoły Hiszpania, Francja, Grecja, obozy młodzieżowe. Zapraszamy!